Najważniejszy dzień w roku zbliża się wielkimi krokami. 1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka.
Z tej wyjątkowej okazji #GaleriaOstrowiec przygotowała dla dzieci wiele ciekawych atrakcji.
Usłyszymy brazylijską sambę karnawałową - #batucada w wykonaniu profesjonalnego zespołu, będącego potężną kulą pozytywnej energii i radości, którego sensem istnienia jest
występ na żywo i angażowanie widowni do wspólnej zabawy. Dodatkową atrakcją będzie nauka gry na podstawowych instrumentach oraz body percussion czyli gra na własnym ciele.
Przed nami występy wokalne młodych artystów z #MCK Ostrowiec Świętokrzyski. Wydarzenie uświetni Występ Formacji Dziecięcej "KOTKI Dwa"- Soliści i DUETY. Formacja działa w MCK od 3 lat, koncertując z powodzeniem na terenie miasta i okolic.
Ponadto wystąpią Soliści oraz DUETY STUDIA Wokalnego "Pandora". Studio działa od 8 lat w MCK w naszym mieście. Jest organizatorem wielu koncertów, recitali i wydarzeń muzycznych.
Dla wszystkich łasuchów przygotowaliśmy pokazy robienia lizaków w wykonaniu Manufaktury Słodyczy. To będzie wyjątkowa okazja, aby zobaczyć jak powstają te kolorowe, aromatyczne słodkości. Na dzieci czekać będzie również stanowisko malowanie buziek oraz zabawa taneczna przy dobrej muzyce.
Na Dzień Dziecka w rytmie samby serdecznie zapraszamy do Galerii Ostrowiec 1 czerwca w godzinach od 12.00 do 18.00.
 
GO DDZ 800x800
 
GO DDZ 1080x1920
 
Zrzut ekranu 2024 05 31 170011
Zrzut ekranu 2024 05 31 170028
rtv-euro-agd.jpgPRYMUS-AGD.pngmartes-sport.jpglogo_TATUUM.jpgcropp-th.pngwojas.jpggreenpoint-th.pngHOUSE-LOGO.jpgtriumph-th.jpgplkpb_s.jpgevenemen-logo.jpgpiekarnia-pod-telegrafem.jpglogo_s.jpgGKT_ss.pngiqos.pngsztosikimarty.jpgmango-2.png4f.jpgpepco.jpgrylko.jpgMES.jpgsuperoffice.pngtop-secret.jpgsizeer.jpgccc.jpegcross21.jpgpolskie-srebro-th1.jpgkolporter.jpgapteka.jpgreserved.jpgorange.jpgplay.jpgpralnia.pngcrazy-bubble-logo.pngapart-h60.jpgvoyager_s.jpgsinsay.jpgjysk.jpggatta.jpgbigstar.jpgreserved-kids.jpgAlleBeauty.jpgPERFEKT_5.jpglogo-t-mobile-02.pngkaes_logo_s200JPG.jpgideal.pngmagia.pnginglot.jpgtv-n.jpgpoczta-polska.jpgkebab.jpgpitbull-logo.pngrossmann.jpgreporter-young.pngwkruk.jpgeuronet-corporate-print-CMYK.jpgHempMe_s.jpgdeichman-th.jpgvision-express.jpgbialcon.jpgcrf_l_ss.jpg