Galeria Ostrowiec

Galeria Ostrowiec została poddana procesowi rozbudowy i powiększyła swoją powierzchnię o ponad 4.000 m2 do łącznej wielkości ok. 19.400 m2 GLA.
Na wygospodarowanej dzięki rozbudowie i wewnętrznym zmianom dodatkowej powierzchni przewidziano miejsce głównie na marki modowe..
W powiększonej Galerii Ostrowiec liczba sklepów i punktów usługowych zwiększła się do ok. 80.

Części wspólne starszej części obiektu zostały poddane renowacji, zgodnie z duchem czasu oraz rosnącymi oczekiwaniami najemców i klientów.

Historia

Budowę centrum rozpoczęto 16 maja 2005 na zlecenie Inwestora Polimeni International Sp z o.o., które realizowane było przez Generalnego Wykonawcę Budimex Dromex SA, otwarcie nastąpiło 24 listopada 2005; w listopadzie 2006 nowym właścicielem Galerii Ostrowiec została brytyjska spółka USS Fprop.

Parking

Miejsca parkingowe: 611 w tym 19 dla osób niepełnosprawnych.

Główni najemcy

Tesco, Reserved, Cropp Town, Top Secret, Wojas, RTV Euro AGD, Monnari, Apart, CCC, Deichmann, Jysk , House, Triumph, Rossmann, City Sport, Vision Express, Mango.

Rozrywka/kultura

Galeria Ostrowiec to jeden z większych obiektów handlowo-rozrywkowych w okolicy. Posiada w swojej ofercie znane i popularne marki. Galeria to głównie sklepy w których znajdziesz modę na każdą kieszeń. Jesień i wiosna to nowe kolekcje, natomiast zima i lato to czas wyprzedaży, wtedy ceny spadają nawet o 70%. Warto jednak odwiedzać galerię przez cały rok, gdyż zawsze można trafić na atrakcyjne promocje.

Galeria Ostrowiec to nie tylko centrum handlowe, to równiez miejsce rozrywki gdzie odbywają się liczne eventy tematyczne – Mikołakij, Walentynki, Dzień Dziecka, pokazy mody, pokazy kulinarne, koncerty, porady stylistów, wizażystów, fryzjerskie, wystawy fotografii, malarstwa oraz loterie, w których biorący udział klienci mogą zdobyć cenne nagrody jak samochód, wycieczki zagraniczne, nagrody pieniężne oraz wiele innych nagród rzeczowych.

reserved-kids.jpgtop-secret.jpgtv-n.jpgvision-express.jpgkebab.jpgcross21.jpgAlleBeauty.jpgreporter-young.pngpiekarnia-pod-telegrafem.jpg4f.jpgapteka.jpgMES.jpgkaes_logo_s200JPG.jpgplkpb_s.jpgmagia.pngrtv-euro-agd.jpgrylko.jpgapart-h60.jpgwkruk.jpgPRYMUS-AGD.pngsuperoffice.pngwojas.jpgHempMe_s.jpgGKT_ss.pngmartes-sport.jpgpolskie-srebro-th1.jpgorange.jpgcropp-th.pngreserved.jpgpoczta-polska.jpgeuronet-corporate-print-CMYK.jpgdeichman-th.jpgjysk.jpgpitbull-logo.pngpepco.jpgPERFEKT_5.jpgccc.jpegcrf_l_ss.jpgbialcon.jpgevenemen-logo.jpglogo_TATUUM.jpgmango-2.pnggatta.jpgvoyager_s.jpgcrazy-bubble-logo.pngrossmann.jpgHOUSE-LOGO.jpglogo_s.jpgsizeer.jpgbigstar.jpglogo-t-mobile-02.pnginglot.jpgtriumph-th.jpgplay.jpgpralnia.pnggreenpoint-th.pngideal.pngkolporter.jpgsztosikimarty.jpgiqos.pngsinsay.jpg