318326141 586524440145923 7873047862642932389 n

 

318415751 586878926777141 6508631128176682491 n


Regulamin Uczestnictwa w Warsztatach


Postanowienia ogólne
1. Organizatorem warsztatów jest firma KAREVA Justyna Suduł, 14-200 Iława, ul. Grunwaldzka 13, NIP: 956-219-54-04 (zwanym dalej: Organizatorem), działająca na zlecenie Centrum Handlowego.
 2. Warsztaty odbywają się w przestrzeni Centrum Handlowym w określonych dniach i godzinach.
 3. Warsztaty adresowane są do dzieci i młodzieży odwiedzających Centrum Handlowe (dalej: Uczestnicy).
 4. W warsztatach mogą wziąć udział wyłącznie dzieci powyżej 3 roku życia.
 5. W warsztatach jednorazowo może uczestniczyć określona liczba osób. 
6. Udział w warsztatach i animacjach oraz korzystanie z atrakcji dostępnych w strefie warsztatowej są bezpłatne.
 7. Prace wykonane przez Uczestników działań warsztatowych pozostają do ich dyspozycji.
 8. Wytworzone w ramach prowadzonych warsztatów produkty stanowią ozdobę. Nie zaleca się ich spożycia. Warunki uczestnictwa
1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest obecność na warsztatach przynajmniej jednego rodzica / opiekuna (dalej: Opiekun).
2. Opiekun dba o to, aby jego podopieczni (Uczestnicy) korzystali z pomieszczeń CH, gdzie odbywają się warsztaty, zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP i PPOŻ.
3. Za bezpieczeństwo Uczestników przed, w trakcie i po warsztatach odpowiada Opiekun.
4. Uczestnicy są zobligowani do dbania o powierzone im na czas warsztatów mienie Organizatora.
5. Opiekun odpowiada za wszelkie szkody wyrządzone przez jego podopiecznych (Uczestników) w trakcie warsztatów.
6. Korzystanie z Bezpłatnych warsztatów jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Postanowienia końcowe
1. Organizator Warsztatów zastrzega sobie prawo w każdym czasie do zmiany Regulaminu z uwagi na wystąpienie okoliczności niezależnych od Organizatora, których nie był w stanie przewidzieć przy organizacji warsztatów, z zastrzeżeniem, że zmiany te mogą być dokonane tylko na korzyść Uczestników. Zmiany regulaminu będą ogłaszane w ten sam sposób, co ogłoszenie samego Regulaminu.
2. Organizator Warsztatów ma prawo do odwołania działań warsztatowych z uwagi na wystąpienie okoliczności niezależnych od Organizatora, siły wyższej oraz problemów technicznych pojawiających się w miejscu odbywania się konkursu, uniemożliwiających działania punktów warsztatowych, których nie był w stanie przewidzieć przy jego organizacji.
3. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego.
sinsay.jpgGKT_ss.pngapart-h60.jpgpoczta-polska.jpgideal.pngmartes-sport.jpgTELEMIX_s.jpggreenpoint-th.pngpuma.jpgrylko.jpgkaes_logo_s200JPG.jpgAnna_Maria.jpgvision-express.jpgHempMe_s.jpgcrazy-bubble-logo.pngjysk.jpglogo-t-mobile-02.pnginglot.jpgtop-secret.jpghuse.jpgpolskie-srebro-th1.jpgrossmann.jpgsuperoffice.pngsizeer.jpgiqos.pngplkpb_s.jpgbigstar.jpgkebab.jpgmagia.pngreserved.jpgreporter-young.pnggatta.jpgmango-2.pngapteka.jpgreserved-kids.jpgsemilac.jpgcropp-th.pngrtv-euro-agd.jpgwkruk.jpgplay.jpgpiekarnia-pod-telegrafem.jpgQuiosQue.pngbialcon.jpgPERFEKT_5.jpgkolporter.jpgccc.pngregatta.jpgvoyager_s.jpgcrf_l_ss.jpgcross21.jpgpepco.jpgpralnia.pngdeichman-th.jpgwranglerleeamericanos.jpgpitbull-logo.pngPRYMUS-AGD.pngwojas.jpglogo_s.jpgMES.jpgevenemen-logo.jpgHerbacianaWyspa_s.jpgAlleBeauty.jpgeuronet.jpgkwiaciarniaplakatb1_new.jpgtv-n.jpgorange.jpgTIMETREND-nowe_S.jpg4f.jpgtriumph-th.jpg